|
Організація охорони здоров’я в обласному центрі, зокрема й перша міська лікарня бере свій початок від військового шпиталю, який діяв при Фортеці Святої Єлисавети. Шпиталь, у якому лікували також цивільних осіб було створено в 1777 році у розрахунку на 28 ліжок.
|
||||