Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: [email protected]
Оберіть зручний розмір шрифта:

До уваги архівних установ Кіровоградської області!

З метою поширення історичних фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України, пропонуємо вам взяти участь у Всеукраїнському культурно-освітньому марафоні "Наша незалежність". Захід ввійшов до Плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, розробленого на виконання Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року № 459 "Про відзначення 30-ї річниці незалежності України", з ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України.

Концепція заходу передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні.

Долучитися до марафону можна, публікуючи відповідну інформацію на офіційних вебсайтах та сторінках у соціальних мережах архівів під єдиними хештегами #Наша_незалежність та #Марафон_30.

У разі участі у даному проекті, просимо повідомити Державний архів Кіровоградської області до 01 серпня 2021 року.

ДОРОГІ ДРУЗІ!
Архів продовжує безстрокову акцію “Збережімо історію нащадкам: подаруймо архіву документ!”.

Охочих долучитися до акції просимо звертатися до Державного архіву області за адресою: #####

Будемо вдячні за надання для поповнення фондів та колекцій архіву документів на паперових носіях, а також кіно-, фото-, відео-, аудіо-документів, що висвітлюють життя і діяльність членів Вашої родини, історії області та держави.

Контактна особа - Заступник директора - начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства, архівної справи в області, виконання запитів громадян та юридичних осіб: Коваль Вікторія Іванівна Тел.:(0522) 37-31-33

До уваги громадян!
Письмові звернення (в 1 прим.) до Державного архіву Кіровоградської області приймаються на поштову адресу архіву: вул.##########(корп.№ 1), м.Кропивницький, ##### або ж на електронну пошту установи
(е-mail: [email protected]). Рекомендуємо скористатися формами, що додаються:

Бланки заяв
До уваги громадян!
Відповідно до Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року №2
Державний архів Кіровоградської області з 12 березня 2020 року тимчасово скасовує особистий прийом громадян до особливого розпорядження.

Направляти заяви та запити можна на електронну адресу архіву
(е-mail: [email protected]) або на поштову адресу: ####### Консультації надаються за тел. (0522) 37-31-10; 37-31-11.

2005-2021