IСТОРIЯ ЖИТТЯ АРХIВУ,
або ДОТОРКНИСЬ I ДIЗНАЙСЯ

Dots

з нагоди 95-ти річчя Державного архіву
Кіровоградської області

FB

Історична довідка

Історія Державного архіву Кіровоградської області бере початок 17 листопада 1925 року, коли на засіданні Президії Зінов’євського окрвиконкому було прийнято рішення про організацію "на базі архіву окрвиконкому" Зінов’євського окружного архівного управління, яке в кінці 1930 року було ліквідоване. Замість нього було утворено Зінов’євське місцеве архівне управління.

Докладніше
Image Image Image Image Image

Початок становлення архівної справи в області

Матеріали цього розділу висвітлюють основні віхи становлення архівної справи на території краю. Документи фондів органів влади і державного управління демонструють багатий фактичний матеріал з розвитку архівного будівництва на Кіровоградщині.

Переглянути
Image Image Image Image Image

Державний архів Кіровоградської області у роки війни 1941-1945 рр. та повоєнне десятиріччя

Представлені документи розповідають про збитки, нанесені архівній галузі за часів гітлерівської окупації, а також про відновлення роботи Держархіву області.

Переглянути
Image Image Image Image Image

Архів та фонди періоду радянської влади

Документи розділу продовжують розповідь про історію архівної установи, зокрема, будівництво і освоєння у 1983 році нового дев’ятиповерхового приміщення архіву загальною площею архівосховищ 3479,7 кв. м.

Переглянути
Image Image Image Image Image

Архів доби незалежності України

У розділі представлені світлини з історії та діяльності архівної установи у третьому тисячолітті, які демонструють діяльність архіву, який перетворився на сучасний науково-інформаційний центр з питань історії регіоналістики та краєзнавства в області. Злагоджений колектив архіву сьогодні робить все можливе, щоб надати користувачам такий рівень послуг, який задовольнить їхні інформаційні та евристичні потреби і запити.

ПереглянутиНауково-дослідна та виставкова діяльність Державного архіву Кіровоградської області

У цьому розділі демонструються напрацювання Державного архіву Кіровоградської області. Ці заходи сприяють апробації результатів наукових досліджень, вирішенню актуальних проблем, залученню архівної інформації до каналів масової та наукової комунікації.


Більше виставок
Більше документів
Більше збірок
Більше монографій
Більше видань
Більше документів
Більше особистостей